Drukuj

Drzwi zlicowane i ukryte

Systemy ościeżnic

S-Design

Jest to forma drzwi odpowiadająca współczesnym trendom projektowym, nakierowanym w dużej mierze na minimalizm, harmonię i czystość formy. Istotą S-Design jest jest stworzenie jednej płaszczyzny między skrzydłem i ościeżnicą, oraz ograniczenie widoczności okuć drzwiowych do minimum. Efektem S-Design są czyste linie i niczym nie zakłócone płaszczyzny, co nadaje drzwiom nowoczesny, ale także ponadczasowy charakter. Ościeżnica z opaską typu SR z minimalnym promieniem załamania, ukryte zawiasy z pełną regulacją 3-D i minimalna blacha zaczepowa ze stali nierdzewnej dopełniają całości. O ile jest to możliwe, zalecana jest rezygnacja z odwiertu pod klucz i pozostawienie samej klamki.

s design www

 

Piur - Design

Licujące się elementy drzwiowe to znak czasu obecnej filozofii projektowej. Ościeżnice Piur - Design umożliwiają realizację marzenia, aby stworzyć jedną
płaszczyznę między skrzydłem, ościeżnicą i ścianą.

840w piur w designt

Ościeżnica systemowa Piur - W-Design montowana jest na etapie ściany surowej bądź gotowej, ale wymagającej usunięcia tynku. Po montażu ościeżnicy konstrukcyjnej wewnętrznej na płaszczyznach wokół ościeżnicy uzupełnia się tynk.

840w piur f designt

Ościeżnica Piur - F-Design to rozwiązanie dla takich przypadków, kiedy nie mamy możliwości etapowego montażu najpierw ościeżnicy konstrukcyjnej, a potem zewnętrznej, tylko mamy otwór drzwiowy wykonany ,,na gotowo’’. To rozwiązanie wymaga jednak szczególnie dokładnego przygotowania otworów drzwiowych.

840w piur u designt

Piur - U-Design to system niewidocznej ościeżnicy aluminiowej. Ościeżnicę U-Design montujemy na etapie wykańczania ścian tak, aby móc wykończyć ją wyprawą tynkową. Możliwe jest wówczas identyczne wykończenie skrzydła i ościeżnicy np. za pomocą farby, tynku, kamienia laminatu, czy innych materiałów wykończeniowych. Opcjonalnie ościeżnica może być wykonana bez belki górnej do wysokości sufitu.

b7991d26d2ac3a69a512ead17317816a d168c5 0f4699d62f15ae322fbf269e

      Do systemu drzwi i ościeżnic Piur - Design opcjonalnie zalecamy wykonanie cokołów podłogowych zlicowanych
ze ścianą i ościeżnicą.

Możemy wykonać drzwi otwierane przez ościeżnicę i zlicowane od strony zawiasowej.

Odsłony: 6234